Kültür

The X-Files 11. sezon: yayın tarihi, tanıtım videosu, oyuncu kadrosu ve haberler

Ekleyen 21 Ekim 2017 Yorum Yok

The X-Files (Gizli Dosyalar) neredeyse 25 yıl sürdü ve gerçek 10’dan fazla bölümle orada bir yerdeydi. Dizinin 11. sezonu 2018’de gelecek ve hayranların taleplerine bakılırsa bölüm sayısı 10. sezonun 6’sından daha fazla olacak. Yeni sezon için son haberler, sosyal medya gönderileri ve uzaylı karşılaşmalarının hepsini takip ediyor olacağız.

The X-Files 11. Sezon Tanıtımı

The X-Files 11. Sezon Yayın Tarihi

Fox’un New York’taki tanıtım sunumunun öncesinde, The X-Files 11. sezonunun sezon ortasında çıkacağı duyurulmuştu. Ocak 2016’da büyük beğeni toplayan NFC Championship oyunları dolayısıyla Fox’un nasıl bir yol izleyeceğini hep birlikte göreceğiz.

The X-Files 11. Sezon İlk Görüntüler

Fox, The X-Files 11. sezon setinden bir kaç kare yayınladı. Önümüzdeki haftalarda röportajlar geldikçe daha fazla bilgiye sahip olacağız.

The X-Files 11. sezon: yayın tarihi, tanıtım videosu, oyuncu kadrosu ve haberler

The X-Files 11. sezon: yayın tarihi, tanıtım videosu, oyuncu kadrosu ve haberler

The X-Files 11. sezon: yayın tarihi, tanıtım videosu, oyuncu kadrosu ve haberler

The X-Files 11. Sezon Oyuncu Kadrosu

The X-Files’a tanıdık yüzler geri dönüyor. Büyük olanlardan başlarsak: FBI Direktör Yardımcısı Walter Skinner olarak Mitch Pileggi geri döndü ve William B. Davis, Sigara İçen Adam rolüne yeniden başlamaya hazırlanıyor. Ayrıca, son tanıtım videosundan öğrendiğimiz kadarıyla Mulder’ı garip telefon arayan Langly (Dean Haglund) da kahramanlardan biri.

Annabeth Gish (Monica Reyes)’in de 11. sezonda olacağı doğrulandı. Reyes 10. sezonun akışında önemli bir yer tutuyordu ve ağır yaralanması yüzünden Sigara İçen Adamla bir anlaşma yaptı.

Reyes’in eski ortajı, Ajan John Doggett 11. sezonda görünebilir. Aktör Rober Patrick 10. sezonda bulunmayı reddetti ancak gizli dosyalar fikrini tekrar gözden geçirme fikrine ısındı. Doggett, 11. sezon’un ilk senaryosuna yazılmıştı fakat çekim planları Patrick’in katılımını engelledi.

Geçtiğimiz sezonun iki yeni karakteri geri geliyor. Ajan Miller (Robbie Amell) ve Einstein (Lauren Ambrose) 11. sezonda olacaklar.

Oyuncu kadrosuna yeni eklenen Barbara Hershey (One Upon A Time), gizemli bir organizasyonu temsil eden güçlü bir figürü oynayacak.

Ayrıca komedyen Brian Huskey’in Darin Morgan’ın “karanlık komedi” bölümünde konuk oyuncu olacağını öğrendik.